Forbes показала фінальні рендери (знову)

25 июля 2017

На смартфон від Apple покладаються великі надії. Фанати впевнені, що в честь десятиліття iPhone компанія готує щось дійсно революційний і нова модель буде кардинально відрізнятися від усіх попередніх. В першу чергу апарат повинен виділятися зовні. Так, згідно з численними чутками, він отримає практично безрамковий дисплей. Авторитетний ресурс Forbes опублікував нові зображення, на яких, як стверджується, показаний фінальний дизайн нового iPhone.

За даними Forbes, iPhone 8 отримає 5,8-дюймовий дисплей. Товщина рамок по всьому периметру складе близько 4 мм. Екран буде мати закруглені кути. При цьому у верхній частині передньої панелі з боків від динаміка, камер і сенсорів на рендера ми бачимо індикатори мережі, акумулятора, Wi-Fi і інші. Всі вони будуть відображатися на чорному тлі окремо від основної області екрану.

Вкрай цікаво виглядає збільшилася в розмірах кнопка живлення. Не виключено, що в неї буде вбудований сканер відбитків пальців Touch ID, але ця інформація поки не підтверджена.

На нижньому торці смартфона буде знаходитися один роз'єм Lightning або ж USB Type-C, а з боків від нього розташується один з стереодинамиков і щось на зразок сабвуфера. Другий динамік все так же буде суміщений з розмовною для створення ефекту стерео.

Співробітники Forbes очікують в iPhone 8 поліпшену основну подвійну камеру і акумулятор більшої ємності за рахунок L-подібної форми.

Очікується, що iPhone 8 стане найдорожчим смартфоном Apple за всю історію компанії. Він буде коштувати від 1 100 до 1 200 і доступний тільки з 128 і 256 ГБ вбудованої пам'яті.