​Фото дня: iPhone 7 з екраном «від краю до краю»

30 марта 2016

Як ви думаєте, коли смартфони перетворяться в один великий екран, а все інше в них зменшиться до найменших розмірів? Навряд чи скоро: зменшувати батарею, камери і динаміки, досить складно. Але скоротити рамки хоча б з двох сторін можна вже зараз. Сьогодні в мережі з'явився знімок, на якому, як стверджується, зображений смартфон iPhone 7. Якщо це твердження - правда, то перед нами «живе» фото ще неанонсованої новинки з дисплеєм «від краю до краю».

iPhone 7 повернуть лицьовою стороною до глядачів, що дозволяє побачити величезний безрамковий дисплей, класичну кнопку Home зі сканером відбитків пальців Touch ID, динамік, камеру і датчик наближення у верхній частині апарату.

Не секрет, що iPhone 6s Plus - один з найбільш габаритних 5,5-дюймових флагманів на ринку через товстих рамок навколо екрану. Завдяки Безрамковий форм-фактору iPhone 7 буде зручніше використовувати в одній руці. Крім того, гаджет буде компактніше за рахунок більш тонких рамок зверху і знизу від дисплея.

У вересні минулого року видання Digitimes опублікувало інформацію про дизайн майбутнього «iPhone 7». Зокрема, повідомлялося про суттєву відмінність від попередніх моделей - у дисплея новинки будуть відсутні видимі рамки з боків екрану.

У минулому ми вже бачили безрамкові смартфони Sharp, ZTE і Sony - але вони поки не отримали широкого поширення. Можливо, «яблучний» продукт задасть новий тренд на ринку смартфонів.

Втім, фото такого роду завжди варто сприймати критично, особливо з огляду на, що анонс iPhone 7 очікується не раніше осені.