iOS 10.2 краще захищена від JailBreak.

6 декабря 2016

Операційна система iOS 10 була випущена ще в вересні, але до сих пір не існує загальнодоступного способу для отримання джейлбрейка. Незважаючи на це, різні джерела вже неодноразово демонстрували можливість злому iOS 10. Найбільш правдоподібними заяви відомого хакера Лука Тодескі, який нещодавно зумів отримати джейлбрейк на iOS 10.1.1. Тепер він повідомив, що якщо ви в майбутньому плануєте зробити джейлбрейк на iOS 10, то вам варто утриматися від установки iOS 10.2, коли вони стануть доступними.


У iOS 10.2 компанія Apple закрила безліч вразливостей, які можна було використовувати для отримання джейлбрейка. Так відбувається практично кожен раз, коли виходить нова версія iOS. Але якщо про це заявив Лука Тодескі, то, можливо, він має в своєму розпорядженні якоїсь інформацією, невідомої громадськості. Ймовірно, такі хакерські групи, як Pangu або TaiG, вже готують до релізу утиліти для отримання джейлбрейка на iOS 10.1.1, які просто не будуть працювати з новими версіями системи.


Джейлбрейк на iOS, як і рут на Android, дає користувачеві практично повний контроль над системою, дозволяючи встановлювати різні утиліти і вносити зміни на системному рівні. Варто розуміти, що без оновлення до нових версій iOS або Android ви не отримуєте свіжі патчі безпеки, а значить менш захищені від атак зловмисників.