iPad Pro може легко замінити комп'ютер

8 января 2018


Філ Шиллер - віце-президент компанії Apple з маркетингу запевняє, що iPad Pro може з легкістю замінити Mac або бути його вдалим доповненням. Такої ж позиції дотримується компанія в рекламній кампанії, присвяченій планшету.

За словами Шиллера, кожен користувач iPad Pro сам вибирає, як користуватися пристроєм. Одні користаються ним як повноцінною альтернативою стаціонарного комп'ютера - особливо у відрядженнях або подорожах. Для інших планшет - гаджет, на якому просто зручніше виконувати завдання. Як приклад можна привести читання книг або перегляд фільмів і веб-сторінок. Часто користувачі не замислюються над тим, що планшет замінює їм основний комп'ютер. Вони просто користуються пристроєм, тому що це дуже зручно.

Думки Шиллера відображають головну ідею останнього рекламного ролика, присвяченого iPad Pro. Планшет замінює Mac або ПК, але тільки якщо користувач справді цього хоче.

Віце-президент також зазначив, що увага до портативних пристроїв і просування лінійки iPad не заважає компанії удосконалювати пристрої Mac. Оголошення початку продажів нового iMac Pro - кращий тому доказ.