​iPhone 5se: огляд і порівняння з iPhone 6s і iPhone 5c [відео]

11 февраля 2016

iPhone 5se: огляд і порівняння з iPhone 6s і iPhone 5c [відео]

Не секрет, що в березні цього року Apple проведе спеціальний захід, в рамках якого представить нову модель iPhone з 4-дюймовим екраном, покликану замінити в доступному сегменті втратив новизну iPhone 5s. Сьогодні в Мережі з'явився перший огляд смартфона, автори якого стверджують, що мова йде про новий смартфон «iPhone 5se».

Апарат, як стверджує джерело, є оновлену версію iPhone 5s, що вийшов восени 2013 року. Всупереч чуткам, новий комунікатор не стане прелюдією iPhone 7, так як зберіг елементи дизайну iPhone 6, а також, як і попередники, обладнаний 3,5-мм аудіороз'ємом.

За словами автора відео, комунікатор був отриманий з заводу основного контрактного постачальника Apple, який в даний час веде складання пристрою. Як можна бачити, смартфон являє собою практично повну копію iPhone 6s, але з більш компактним екраном.

iPhone 5se і iPhone 6s:

iPhone 5se підготували для тих користувачів, хто вважає за краще смартфони з діагоналлю екрану менше 4,7 дюйма. Літера «e» в назві iPhone 5se може означати, що це «enhanced» (покращена) версія iPhone 5s з схожим дизайном і поліпшеною апаратною платформою.

iPhone 5se і iPhone 5 с:

iPhone 5se і перший iPhone:

В основу компактної модифікації iPhone лягла 64-бітна платформа Apple A9, до складу якої входить 2 ГБ оперативної пам'яті. В наявності 8-мегапіксельна камера, флеш-накопичувач на 16 ГБ і акумулятор ємністю 1642 мАг. Компактний дисплей Retina покритий зігнутим захисним склом з ефектом 2.5D, а не 2D, як у iPhone 5c. Також апарат отримає підтримку 4G LTE, модуль NFC і сканер відбитків Touch ID для проведення безконтактних платежів.

Відзначимо, що офіційна презентація iPhone 5se очікується 15 березня. Після виходу новинки випуск моделі iPhone 5s буде припинений. Старт продажів пристрою очікується в квітні цього року.