​iPhone 6s розчарує любителів гнути смартфони Apple!

20 августа 2015

У серпні стартує масове виробництво iPhone 6s і iPhone 6s Плюс, але партнери Apple, вже поставляють необхідні для новинок компоненти. Цим можна пояснити велике число інформаційних витоків, супроводжуваних фотографіями ключових деталей майбутніх iPhone.

Автор скандального відео про те, як гнуться iPhone 6 з Unbox терапія опублікував відео з тестом на вигин панелі смартфона iPhone 6S, фотографії якої раніше з'являлися в Мережі.

У Unbox переконані, що у власників iPhone 6s не виникне проблем з надмірною гнучкістю смартфона: Apple зробила кілька кроків по зміцненню корпусу. Зокрема, компанія зміцнила стінки в тих місцях, де розташовані кнопки перемикання гучності і блокування пристроїв - саме там гнулися iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Також був зроблений ряд змін в розташуванні кріпильних елементів, завдяки чому новий iPhone 6s стане більш міцним і непохитним.

Безпосередньо «оболонка» iPhone 6s виконана з алюмінію 7000-ї серії - сплаву алюмінію з цинком. У Unbox терапія провели рентгенофлуоресцентний аналіз корпусів iPhone 6 і iPhone 6s і з'ясували елементний склад сплавів обох панелей. Корпус першого виготовлений з алюмінію 6063 серії, який на 98,94% складається з алюмінію (аналіз показав 98,85%). Це поширений і неміцний сплав. Аналіз панелі прийдешнього флагмана підтвердив вміст алюмінію на рівні 92,81%, а також цинку на рівні 6,16%. Це приблизно збігається з нормативними значеннями сплаву 7000 серії (алюміній - 91174%, цинк - 7 642%). В даний час цей матеріал використовується в «розумних» годиннику Apple Спостерігати Спорт, успішно доводячи свою ударостійкість.

Протестовані смартфони на вигин за трьома точкам на спеціальному апараті. Панель iPhone 6 зігнулася в районі кнопки включення після зусилля в 13,6 кг. Для iPhone 6s потурбувалися зусилля в 36,2 кг, що в 2,66 рази: більше, ніж мінімальна напруга для панелі iPhone 6. При цьому вигин виявився більш плавним і по центру деталі.

Офіційна презентація iPhone 6s і iPhone 6s Plus очікується в середу, 9 вересня