​iPhone 7 отримає дисплей Pixel Eyes нового покоління і гарнітуру з Lightning-коннектором

16 февраля 2016

iPhone 7 отримає дисплей Pixel Eyes нового покоління і гарнітуру з Lightning-коннектором

Днями стало відомо про те, що компанія Japan Display, що спеціалізується на виробництві рідкокристалічних дисплеїв для мобільних гаджетів, готується представити друге покоління екранів Pixel Eyes. З чуток, саме цією новинкою буде оснащена одна з наступних моделей iPhone.

Нове покоління Pixel Eyes дозволить не тільки поліпшити якість передачі зображення мобільними пристроями, а й за рахунок своїх характеристик допоможе інженерам зменшити товщину гаджетів, які будуть цими дисплеями оснащені. Є навіть інформація, що в новинці з'явиться можливість вбудовувати в площину екрану сенсор Touch ID - нова технологія, яку неодноразово згадували оглядачі стосовно iPhone 7. У зв'язку з цим датчик розпізнаватиме не тільки натискання, але і жестові команди. До того ж, завдяки особливим властивостям новинки вона зможе адекватно реагувати навіть на жести, що здійснюються мокрими пальцями.

iPhone 7 отримає дисплей Pixel EyesТакже стверджується, що новий дисплей дозволить скоротити екранні рамки до 0,5 мм. Це в свою чергу сприятиме збільшенню діагоналі дисплея до 6 дюймів при рівних iPhone 6 Plus габаритах. Нагадаємо, що останнім часом інженери зменшували рамки чисто візуально, -закругляя їх межі. За фактом же вони залишилися тих же розмірів, що і у iPhone 5.

На відміну від першого покоління Pixel Eyes, наступне, швидше за все, отримає застосування не тільки в смартфонах, але і в планшетах і ноутбуках. А так як раніше екранами виробника Japan Display оснащувалися смартфони iPhone, існує висока ймовірність того, що iPhone 7 буде наділений саме новим Pixel Eyes.

EarPodsСудя за інформацією, наданою ЗМІ, інженери Apple сконцентровані не лише над оснащенням майбутнього «яблучного» комунікатора новими деталями і технологіями, а й позбавленням від застарілих і неактуальних. Зокрема, передбачається, що в iPhone 7 зникне 3,5-мм роз'єм, однак його функціональність буде перенесена на роз'єм Lightning. Відповідним чином зміниться гарнітура, яка входить в комплект до гаджету. Раніше вважали, що аксесуар отримає мікрофон з системою шумозаглушення, однак журналісти Businessinsider вважають, що не варто очікувати таку кількість приємних сюрпризів в наступному «яблучному» комунікаторі. За їхніми прогнозами, купертіновци сподобляться реалізувати нову систему лише до моделі iPhone 7s, не раніше.