​iPhone 7 позбудеться виступаючої камери і пластикових вставок на задній кришці

3 февраля 2016

iPhone 7 позбудеться виступаючої камери і пластикових вставок на задній кришці

iPhone наступного покоління позбудеться виступаючої камери і пластикових смужок-вставок на зворотному боці пристрою. Про це повідомляє портал Macrumors з посиланням на інформовані джерела, близькі до Apple.

Пластикові вставки у iPhone 6 і iPhone 6s, зрозуміло, не є дивною примхою Джонатана Айва - під ними ховаються антени, які не можуть працювати крізь не пропускає радіохвиль метал. За деякими даними компанія, що поставляє корпуси для мобільних пристроїв Apple, буде використовувати новий матеріал для нових iPhone 7. Це дозволить відмовитися від смужок, оперізують корпус смартфона. Невеликі вставки, як наголошується, залишаться лише по краях. Крім того, завдяки нововведенню, телефони будуть захищені від попадання вологи у внутрішню частину.

Треба сказати, що iPhone 6s і iPhone 6s Plus вже стали більше водостійкими в порівнянні з попередниками за рахунок використання додаткових прокладок і різних силіконових ущільнень. Перехід на повністю вологозахищений корпус може зажадати кардинальну реконструкцію смартфона, оскільки доведеться допрацювати роз'єми, кнопки та інші елементи.

Також повідомляється, що у нового iPhone 7 не буде виступаючої камери, яка багатьох дратує в iPhone 6 і iPhone 6s. Дизайнери та інженери Apple, які змогли помістити такий кількість деталей в такий маленький модуль камери, заслуговують величезної поваги. До даного моменту зробити більш тонкий модуль з такою ж якістю зйомки не представлялося можливим, єдиним можливим вирішенням питання випирає камери міг стати тільки товщий корпус смартфона.

У iPhone 7 буде застосовуватися камера нового покоління, яка кілька тонше, ніж у нинішніх моделей, а тому не буде виступати з корпусу. За останніми даними, новинка отримає подвійний модуль, один з яких забезпечить оптичну стабілізацію зображення та широкий кут огляду, а другий буде оснащений триразовим оптичним зумом.

В основі iPhone 7 лежатиме новий процесор Apple А10, який прийде на зміну чіпу А9. За попередньою інформацією, у виробі А10 будуть використовуватися шостій обчислювальних ядер, а виробництвом процесора займеться тайванська компанія TSMC. Відомо також, що iPhone 7 отримає 2 ГБ ОЗУ, в той час як iPhone 7 Plus - 3 ГБ.