iPhone 7 (PRODUCT) RED

21 марта 2017


Сьогодні Apple представила нові моделі iPhone 7 і iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED Special Edition в алюмінієвому корпусі яскраво-червоного кольору, відзначивши тим самим більш ніж 10-річне партнерство між pple і програмою (RED). Це дає користувачам можливість внести свій внесок до Глобального фонду та на один крок наблизити світ до покоління, вільного від СНІДу. iPhone особливої серії (PRODUCT) RED поповнили гаму колірних варіантів iPhone 7: «чорний онікс», чорний, сріблястий, золотий і «рожеве золото».

«За ті 10 років, що ми співпрацюємо з програмою (RED), наші покупці внесли значний вклад в боротьбу з поширенням СНІДу, набуваючи наші продукти: від першої моделі iPod nano (PRODUCT) RED Special Edition до сучасної лінійки продуктів Beats і аксесуарів для iPhone , iPad і Apple Watch, - сказав Тім Кук, глава Apple. - Випуск цієї особливої серії iPhone в чудовому яскраво-червоному корпусі став нашим найбільш значущим пропозицією (PRODUCT) RED. Нам не терпиться передати цей символ нашого партнерства з (RED) в руки покупців».


«Компанія Apple - найбільший корпоративний спонсор Глобального фонду, що перерахував нам понад 130 мільйонів доларів в рамках партнерства з (RED), - говорить Дебора Даган, голова програми (RED). - Загальна популярність найулюбленішого в світі смартфона тепер допомагає нашим зусиллям щодо забезпечення доступу до життєво необхідних антиретровірусних ліків в тропічній Африці. У покупців тепер з'явилася унікальна можливість поліпшити світ і внести свій вклад до Глобального фонду: досить придбати чудовий новий (PRODUCT) RED iPhone».

Програма (RED) забезпечує доступ до життєво необхідних програм по боротьбі з ВІЛ / СНІДом в країнах тропічної Африки, де живе понад дві третини ВІЛ-позитивних людей в світі. Всі кошти, зароблені програмою (RED), безпосередньо спрямовуються на гранти Глобального фонду для боротьби в ВІЛ / СНІДом, в рамках яких фінансуються програми тестування, консультування, лікування і профілактики, приділяючи особливу увагу до виключення передачі вірусу від матерів до їхніх дітей. З моменту заснування програми (RED) в 2006 році для Глобального фонду було зібрано понад 465 мільйонів доларів, з яких понад 130 мільйонів надійшло від компанії Apple.

iPhone особливої серії (PRODUCT) RED стане доступний для замовлення на сайті і в магазинах по всьому світу з п'ятниці. Будуть доступні апарати з пам'яттю 128 ГБ і 256 ГБ.