iPhone SE проти iPhone 6s: порівняння якості зйомки

2 апреля 2016

На весняній прес-конференції, що відбулася 21 березня, Apple представила новий смартфон iPhone SE. Апарат має 4-дюймовим екраном (як у що вийшов в 2013 році iPhone 5S), більш швидкими модулями Wi-Fi і LTE, 2 ГБ оперативної пам'яті, а також чіпом Apple A9 з співпроцесором M9, а також 12-мегапіксельною камерою з підтримкою 4K- відеозапису і функцією "живих" фото.


hip-10

Журналісти, які встигли протестувати iPhone SE, вважають камеру смартфона - серйозним приводом, щоб перейти на пристрій з iPhone 4s або iPhone 5s. У смартфоні встановлений такий же 12-мегапіксельний датчик, як в iPhone 6s, при цьому новий компактний iPhone «наводить фокус і робить знімки швидше, ніж старий».

Експерти високо оцінили якість зйомки iPhone SE. Кольори на знімках виглядають природно, близько до справжнім, а деталізація дуже висока. Може розчарувати тільки слабка селф-камера: новинка залишилася з 1,2-мегапіксельним «вічком», тоді як iPhone 6s має 5-мегапіксельною камерою FaceTime.

З цієї причини, як неважко здогадатися, якість знімків, зроблених за допомогою фронтальної камери iPhone SE, сильно поступається фотографій на iPhone 6s. Що ж до зйомки основною камерою - обидва смартфона справляються з поставленим завданням на одному рівні.

iPhone SE:

iPhone 6s:

iPhone SE:

iPhone 6s:

iPhone SE:

iPhone 6s:

iPhone SE:

iPhone 6s:

iPhone SE:

iPhone 6s: