iPhone X перевершив за рівнем продаж iPhone 8 і 8 Plus за перший вікенд

7 ноября 2017

Нове дослідження показало, що iPhone X продається набагато краще, ніж iPhone 8 і 8 Plus. Порівняння проводилося за перші три дні доступності кожного з пристроїв в магазинах Apple Store. За оцінками аналітиків з Localytics, за перші вихідні смартфон захопив майже 1% частку ринку серед всіх моделей iPhone. Це найвдаліший старт продажів з моменту появи iPhone 5. Для порівняння, аналітики оцінюють загальне число проданих iPhone 8 і iPhone 8 Plus за перші вихідні в 0,3% і 0,4% відповідно. Запуск цих пристроїв відбувся ще у вересні 2017 року. Багато шанувальників яблучної продукції, можливо, вважали за краще дочекатися старту продажів iPhone X з самої цьогорічної презентації .

Варто враховувати, що аналітики не мають точних цифр. Кількість користувачів, які отримали пристрої, виміряли через величезну базу додатків, інтегрованих з SDK Localytics.

Також важливо пам'ятати, що сьогодні у користувачів значно більше iPhone, ніж у попередні роки. З цієї причини, завдання із завоювання частки на ринку ускладнюється для кожного нового смартфона Apple.