​iPhone з iOS 9.1 демонструють рекордний час автономної роботи

24 октября 2015

iPhone з iOS 9.1 демонструють рекордний час автономної роботи

Після оновлення операційної системи до версії iOS 9.1 деякі користувачі звернули увагу на поліпшення часу роботи гаджетів без підзарядки. Оглядач Redmondpie Олівер Хаслам привів наочний доказ, що iPhone на новій платформі працюють істотно довше, ніж з iOS 9.0.2.

Висновок про поліпшення автономності був зроблений за статистикою використання пристроїв. Джерело наводить скріншоти екрану «Акумулятор» для iPhone 6s Plus під управлінням iOS 9.1 і iOS 9.0.2. В обох випадках до смартфону були підключені Apple Watch, гаджети використовувалися активно, режим енергозбереження не включається.

Згідно викладкам ресурсу, iPhone 6s з iOS 9.1 пропрацював на 6:00 довше, ніж з iOS 9.0.2. Якщо з iOS 9.1 під навантаженням гаджет прожив 19 годин і 7 хвилин (у режимі очікування 25 годин 13 хвилин), то з попередньої ОС в тих же умовах - 13 годин 53 хвилини (у режимі очікування 25 годин і 9 хвилин).

iPhone 6s Plus, iOS 9.0.2, з підключеними Apple Watch, без режиму енергозбереження

«Висновки очевидні: iOS 9.1 є рекордсменом, оскільки iPhone 6s і iPhone 6s Plus тепер працюють набагато довше до того моменту, як їх потрібно підключати до зарядці. Ми вважаємо, що показане на скріншотах в умовах реального використання не може не вразити. Особливо, враховуючи, як активно ми використовували iPhone », - пише Хаслам.

iPhone 6s Plus, iOS 9.1, з підключеними Apple Watch, без режиму енергозбереження

Apple випустила iOS 9.1 для iPhone, iPad і iPod touch на цьому тижні. Оновлення, тестоване з початку вересня, принесло користувачам сумісних смартфонів, плеєрів і планшетів понад 150 нових смайликів. Реалізована повноцінна підтримка смайликів з Unicode 7 і 8. Функціональність «живих» фотографій вдосконалена за рахунок розпізнавання, коли iPhone піднімається або опускається, щоб не записувати в Live Photo ці непотрібні руху. У налаштуваннях повідомлень з'явилася опція відключення показу фотографій в контактах.