Компанія Apple vs Дональд Трамп?!

18 ноября 2016

Дональда Трамп переміг на президентських виборах у США. Ця новина сколихнула увесь світ. Чимало тих людей, хто не знав про цю особистість детально вивчали історію мультимільярдера.

Експерти не мають сумнівів, що обрання Дональда Трампа 45-м президентом США змінить глобальну систему політики.


Не будемо заглиблюватися детально, а просто згадаємо вересневий виступ Трампа перед виборцями штату Айова:

“Apple і найбільші IT-компанії будуть виробляти iPhone, комп’ютери і всю продукції на території Америки. Ні в Китаї, ні в інших країнах світу, а саме в Америці. Виробництво повинно бути налагоджено саме в нашій країні, нам потрібні робочі місця, які так важливі для США.”

Тоді Трамп підкреслив, що за рахунок Америки багато країн здаються набагато успішнішими, ніж є насправді.

Уявіть лише, що iPhone буде випускатися виключно виробничими потужностями, розташованими на території США. Ніякої дешевої робочої сили!

Як думаєте, скільки коштуватиме iPhone чи MacBook з написом Made in USA? Навряд чи ціни залишаться колишніми.

Проте, чи варто засмучуватися ?

Генеральний директор компанії Apple, Тім Кук, не барився . Відразу після результатів голосування він написав відкритий лист.

«Від багатьох з вас я сьогодні почув обговорення минулих президентських виборів. Абсолютно неважливо, кого з кандидатів підтримує кожен з нас, адже наше завдання – рухатися вперед, і можливо це тільки в тому випадку, якщо ми будемо разом. 50 років тому Доктор Мартін Лютер Кінг виголосив фразу: «Не можеш летіти – біжи. Не можеш бігти – йди. Не можеш йти – повзи. Але, що б не сталося, ти повинен рухатися вперед». Ці слова актуальні в будь-який час і служать нагадуванням про те, що ми можемо злагоджено працювати і робити світ кращим тільки за умови, що будемо рухатися вперед.

Незважаючи на те, що сьогодні майбутнє здається дещо невизначеним, ви можете бути впевнені в тому, що вектор нашої компанії залишився колишнім. Наші продукти створені для об’єднання всіх людей світу, це інструменти наших клієнтів, що дозволяють поліпшити не тільки життя, але і весь світ. Apple як і раніше відкрита для всіх, незалежно від того, як виглядає кожен член команди і з якої він точки земної кулі.

Я завжди дивився на Apple як на одну велику родину. Я прошу вас, закликаю звернутися до своїх колег і підтримати їх, якщо в їх душі оселилася тривога.

Давайте рухатися вперед разом!»
З найкращими побажаннями, Тім.

Отож, фактом є те, що попереду нас чекають зміни, які торкнуться всіх. Заперечувати авторитет впливу політики США на інші країни – безглуздо.

Варто сподіватися на краще, адже ми знаємо, що така могутня компанія, як Apple ніколи не зупиняється на досягнутому, тому все буде добре :).