Корисна програма для користувачів Mac

16 мая 2016

Ми проводимо за комп'ютером більшу частину дня - незважаючи на високий ступінь поширення мобільних пристроїв, основні завдання все ж зручніше виконувати на Mac. Але якщо сісти за комп'ютер, можна "загубитися" на декілька годин: робота, соціальні мережі, ігри - і можна не помітити, що вже настав вечір. Один простий і в той же час корисний додаток для OS X дозволить вам більш раціонально розписати свій час.


Aware - це програма, яка показує в верхньому меню робочого стола, скільки часу ви активно використовуєте свій комп'ютер. Таймер скидається автоматично як тільки ви перестаєте користуватися Mac: досить відійти на пару хвилин випити кави або по інших справах. Це забезпечує чесний підрахунок, тому вам варто лише поглянути на таймер, щоб зрозуміти, чи потрібно зробити перерву .


Навіщо це потрібно? В першу чергу для піклування про своє здоров'я - достатньо і п'яти хвилин, щоб дати очам відпочити і трохи розім'ятися, все ж сидячий спосіб життя до добра не доводить. Aware просто допоможе вам в цьому, абсолютно безкоштовно. Я користуюся цим додатком вже кілька днів, і як на диво, він виявився дійсно корисним.