​Користувачі по всьому світу поскаржилися на перебої в роботі Skype

22 сентября 2015

Користувачі Skype по всьому світу поскаржилися на збій у роботі месенджера. Представники компанії заявили про те, що знають про проблему і працюють над її усуненням.

Проблема виникла з настройками статусу користувачів. Всі свої контакти користувач бачить в статусі оффлайн, у зв'язку з чим він не може з ними зв'язатися з відео і аудіозв'язку. Однак функція миттєвих повідомлень продовжує працювати. Крім того, користувачі не можуть змінити і власний статус.

Інформація про збій від клієнтів Skype почала надходити після 10:00 за київським часом. Користувачі також радять не намагатися перезавантажити сервіс, так як після цього деякі з них відчули проблеми з входом в інтернет-програму. Користувачі скаржаться на недоступність Skype в Росії, США, В'єтнамі, Нової Зеландії, Данії, Індії та інших країнах.

Представники месенджера принесли свої вибачення за доставлені незручності, а також заявили, що про проблему знають і працюють над її усуненням. Користувачам також запропонували на час неполадок скористатися онлайн-версією месенджера - https://web.skype.com. Про причини, які викликали збій, представники Skype не повідомляють.

Компанія Skype була заснована в 2003 році. Число зареєстрованих користувачів сервісу перевищує 500 мільйонів чоловік, а його щомісячна аудиторія досягає 170 мільйонів користувачів. Один з найбільших збоїв у роботі Skype стався в серпні 2007 року: тоді сервіс був недоступний протягом 48 годин. Кілька масштабних збоїв відбулися також в 2011 році: тоді користувачі відчували проблеми з відеодзвінки, а також з використанням сервісу на платформах Microsoft Windows і OS X.