Користувачі в соцмережах не можуть порахувати трійки на скріншоті iPhone

2 апреля 2016

На цей раз думки користувачів соцмереж розділилися через візуальну головоломку. Автор поставив просте запитання своїм підписникам: скільки трійок на скріншоті iPhone?

333-2

Чергова практично непідйомна задача вимагає від інтернет-користувачів величезних зусиль. Картинка з'явилася в акаунті Hollywood Shawtyz ще в лютому. Питання, що супроводжує зображення, простий: «Скільки трійок ви бачите?». Потім автор додає: «Я впевнений, ніхто не вгадає».

Користувачі в Мережі поки так і не змогли прийти до єдиної думки, скільки трійок на зображенні. Одні стверджують, що 15, інші схиляються до 19, треті нарахували 21 трійку, інші і зовсім 41.

Деякі пишуть, що правильно порахувати число трійок їм заважають попередні відповіді. Зафіксовані випадки нервових зривів. Занадто цікаві користувачі стали вимагати від учасника загадки правильної відповіді.

333-1

Hollywood Shawty поки не розкриває таємницю, а користувачі шукають приховані і явні трійки, беручи до уваги ділення, що вказують на силу сигналу, і інші елементи графічного інтерфейсу.

За місяць запис зібрала на Facebook більше 145 000 коментарів, понад 80 000 репоста і 20 000 лайків.