Короткий огляд iPhone 7

8 сентября 2016

Новий дизайн


Стиль Apple – змінювати дизайн кожні 2 роки. Цього разу щось пішло не так. Дизайн змінився, але не так кардинально як було до цього. Антени змісились вверх на вниз по відношенню до попередніх моделей. Тепер вони не так сильно «кидаються» в очі для користувача.

Нові кольори. Акцент на презентації був в сторону нових кольорів, а саме Jet Black та Black. Jet Black представляє собою чорний колір з глянцевим покриттям. Не дуже вдале рішення, як на мене, оскільки сліди від пальців та подряпини будуть з’являтись там моментально. Black версія вже цікавіша, чорний, матовий, просто цукерочка. Дайте два! Виглядає дуже солідно та преміально. Тепер в лінійці доступно 5 кольорів і Space Gray тепер не в їх числі.

Розміри телефону не змінились, а ось маса стала менша. Сподіваюсь, що у новинок не буде проблем як з 6s Plus.


Нові фішки

Захист від вологи. Стандарт IP67. Звучить все добре, iPhone тепер захищений, але в 2k16, враховуючи, що у конкурентів IP68 – якось не серйозно… Захист від води був і раніше, в 6s та 6s Plus були прокладки для того, щоб вона не потрапляла на елементи всередині, але про це Apple офіційно не заявляла. Тепер ж все показали на публіку. Буде цікаво подивитись на тести з Galaxy S7.Звук

Ось тут буде град каменів в город Apple. Навіть, ну навіщо забрали 3.5 мм? Ну так, тепер буде перехідник з Lightning на 3.5мм, дуууже зручно, особливо слухати музику та заряджати телефон, просто браво, просто 10/10. Давайте тепер обвішаємось перехідниками.

Хоча цілком очевидно для чого це зроблено, Тім Кук сам заявив, що майбутнє за бездротовими навушниками. Але навіщо так різко? Тепер наступний камінь. Earpods, 159$!! Що? Ви зараз серйозно? Ви хочете розвивати бездротові технології, але ціна за такі навушники ну не може бути такою. Marshall Major 2 можна купити за такі гроші, а я їх порівнювати навіть не можу. А топ «провал» для мене 5 годин роботи, ну в мене просто нема слів.

Але є і плюси. Тепер у нас будуть стереодинаміки. Розмісити їх зверху та внизу корпусу. Так, ми це бачили, але подивимось як це реалізує Apple. Сподіваюсь що звук буде хороший, інакше це буде провал.


Характеристики

Багато часу на презентації виділили для демонстрації потужності та змін в «заліза» нового апарату. Як заявила Apple, у них тепер найпотужніший процесор за усю історію. Все очікувано, A10, M10, 256GB пам’яті. Зникла версія на 16GB. Тепер модельний ряд буде 32GB / 128GB / 256GB. Це круто.

Процесор тепер 4-ядерний, ось такого ніхто не очікував. Працює він за технологією BigLittle. Тобто 2 потужних ядра, та 2 енергоефективних.


Далі про нову кнопку Home. Вона тепер не механічна. Ефект взаємодії буде надавати Taptic Engine. Це добре, оскільки дякуючи цьому маємо захист IP67 та меншу кількість елементів, що можуть зламатись. API тепер доступний для усіх, це також плюс.


Дисплей

Нічого не змінилось, усе як і раніше. Єдине що змінилось – він на 25% яскравіший. Сподіваюсь що у iPhone 7s буде AMOLED матриця.Камера

Про камери я напишу окремо, оскільки там є про що говорити…