Корпус нового iPhone може бути зроблений з аморфного металу Liquidmetal

4 апреля 2017

Американське відомство по патентах US Patent Trademark Office опублікувало важливий документ, який розкриває плани Apple на майбутні iPhone. Патенти нечасто натякають на застосування розробок в конкретних продуктах, проте в даному випадку документ прямо вказує, що в одній з майбутніх моделей "яблучного" смартфона задня панель буде виготовлена з аморфного металу Liquidmetal. Завдяки винятковим механічними властивостями Liquidmetal, корпус нового iPhone буде володіти високою зносостійкістю і опором механічним пошкоджень факторами. Крім того, покриття саме по собі має преміальним зовнішнім виглядом і приємними тактильними властивостями.


На жаль, процес виготовлення корпусу з подібного матеріалу досить важкий. Apple описала відразу кілька способів нанесення покриття Liquidmetal на металеву підкладку методом мікролегування. Крім того, компанія має намір домогтися зміни кольору вихідного матеріалу в ході технологічного процесу, щоб запропонувати користувачам iPhone різних кольорів з міцного ударостійкого матеріалу.


Патент був внесений на розгляд в третьому кварталі 2016 року, тобто порівняно недавно. iPhone 8 можуть представити вже в вересні з відстроченим запуском в четвертому кварталі 2017 року.