Marshall Major 2 Bluetooth — друге пришестя знайомої моделі.

23 августа 2016

Marshall знають усі, навіть ліниві. Якщо не знають, значить бачили їх логотип точно. Коротко про компанію. Відомий англійський бренд, займається виробництвом звукових підсилювачів та акустичних систем. Найбільше запам'ятовуєтья зовнішнім виглядом своєї техніки, він вже став канонічним. Перейдемо до того, що потрапило мені у руки, а саме - навушники Marshall Major 2 Bluetooth. Це друга спроба завоювати частину ринку своїм творінням. А тепер ще й Bluetooth версія. До Bluetooth навушників я ставлю доволі скептично, оскільки, як на мене, стандарт передачі не дозволяє якісно передавати звук. Але про усе поступово. Буду писати про їх переваги чи недоліки по мірі того, як я ними користувався.


Коробка, комплектація, зовнішній вигляд.

Зовнішній вигляд коробки - 10 із 10. Все красиво, стильно. Чорно-сірі тони забезпечують естетичне задоволення, плюс, стильні фото з тату на тильній стороні коробки. Матеріал - твердий картон, все доїде до вас цілим. Далі нас зустрічають міцно закріплені навушники. Все як має бути для бренду. Оформлено усе в найкращих тонах Marshall.Тепер про кабель. Софт-тач покриття, позолота штекерів - ідеально. Можна було б зробити кабель з покриттям із тканини, але і так добре. Аналогічний софт-тач кабель для підзарядка (USB-micro USB) і макулатура.

Зовнішній вигляд самих Marshall. Все що потрібно знати - вони схожі на "комбікі" для гітар. :) Якщо серйозно, то дизайн різкий як канадський лісоруб, але при цьому притягує до себе увагу. Чорні матеріали та золоті вставки, при цьому, золото не виглядає вульгарно, а навпаки, підкреслює дизайн. Амбушури м'які, повністю вуха не закривають, відчувається тиск на вушну раковину, але з цього є один плюс, навушники не злітають з голови, зовсім не злітають. Під час тесту я ходив, бігав, стояв на руках. Навушники як були на голові, так і залишились. З часом цей тиск не відчуваєш, але перші дні в мене просто були червоні вуха від цього. Конструкція у них зручна, я б назвав це золотим стандартом для себе. Пройдемось по роз'ємах. 2.5мм, якщо навушники розрядились, microUSB для підзарядки, кнопка для включення/синхронізації, кнопка Play/Pause, світлодіод для індикації підключення та заряду.


Підключення, звук, враження.

Подвійне натискання кнопки на навушниках, увімкнений Bluetooth, усе готово, можна слухати.


Звук.Низькі частоти.

Їх тут дуже "багато". Довелось знижувати в еквалайзері 31/62/125 Гц частоти. З цим потрібно було розібратись, оскільки звук просто "затискувало" від низьких частот. Для року, репу таке не підійде, потрібно "підкручувати" еквалайзер. Хоча любителі низьких частот це оцінять дуже, до них я себе віднести не можу. "Клубняк" можна слухати ну просто на "ура". Бас чіткий, нема до чого ще причепитись. Перші 2 дні використання особисто для мене були важкі, особливо у плані перевантаження басом, але тепер я можу сказати, що мені дуже дуже подобається. Просто не можу уявити навушники без такого. Музика відіграє зовсім іншими барвами, бас абсолютно не спотворюється.


Середні частоти.

На фоні низьких частот вони просто губляться. Це все вирішується еквалайзером. Після налаштування звук стає "рівнішим", слухати - задоволення. Гітари чути круто, вокал також. Для мене мінусом стало те, що важко було відділити звучання декількох гітар через перенасиченість низьких частот. З іншої сторони "натискають" високі частоти, для моїх вух це було занадто. Про високі частоти далі.Високі частоти.

Я не люблю високі частоти, однак тут вони досить приємні, але для того щоб вони були приємні - потрібно знову "підкрутити" еквалайзер. Їх тут багато. Таке відчуття, що інженери вирішили подарувати нам високі та низькі частоти, а середні "не завезли". Проте усе легко вирішити. Фальцет чіткий, але є 1 нюанс (про нього далі). Гітарні соло, високі партії також чути добре.


Гучність.

Я окремо виділив цей пункт, оскільки її тут з великим таким запасом. Навіть для мене, людини яка слухає усе неймовірно гучно, її було БАГАТО. Ось тут і випливає мінус, через високу гучність починається спотворювання звуку, він перетворюється просто в "кашу". Адекватно слухати на 70-80% гучності. Це твердження справедливо лише для високих частот.Висновки.

Загалом навушники я слухав протягом двох тижнів, до цього у мене були навушники від фірми SONY. Це були просто ідеальні навушники для мене, окрім їх конструкції. Тепер для мене ідеалом стають Marshall Major 2, можливо до того моменту, як на огляд приїдуть Xiaomi Mi Headphones. Я звик до такого насиченого басу, до того, що не потрібно стежити за кабелем від навушників. Але почав стежити за тим, скільки заряду у мене на навушника. +1 до пристроїв для підзарядки. Зручним для мене ще ж факт того, що в навушниках вбудований мікрофон, ну це просто каааайф. Рекомендую. Чи потрібно купувати такі навушники? Відповідь на це питання я дам в плюсах і мінусах, а ви уже робіть висновок для себе.

Плюси.

  • Низькі частоти;
  • Високі частоти;
  • Вбудований мікрофон;
  • Конструкція;
  • Тривалість роботи;
  • Безпровідність;


Мінуси.

  • Середні частоти;
  • Відсутність чохла для транспортування (чисто для мене);