​Microsoft: iPad Pro ніколи не стане вашим основним пристроєм

13 января 2016

Microsoft: iPad Pro ніколи не стане вашим основним пристроєм

У той час як багато сперечаються про те, чи знайде iPad Pro широкий відгук у фанатів «яблука», голова Apple Тім Кук впевнений - інноваційний планшет замінить ноутбуки і ПК. У Microsoft з цим, однак, не згодні. Ден Лейкок, старший менеджер з комунікацій компанії, не бачить у iPad Pro повноцінного конкурента фірмовим планшетам Microsoft Surface. За його словами, головна проблема гаджета Apple полягає в тому, що йому ніколи не стати основним пристроєм користувача.

Представник Microsoft розкритикував 12,9-дюймовий планшет Apple, назвавши його пристроєм-компаньйоном. Заява прозвучала в інтерв'ю TrustedReviews на виставці Consumer Electronics Show 2016 в Лас-Вегасі.

«Користувачі Surface можуть обмежитися одним цим пристроєм. Чого не можна сказати про величезний планшет Apple, - цитує видання топ-менеджера Microsoft. - Microsoft хоче, щоб ви використовували один гаджет в якості планшета і ПК. iPad Pro, навпаки, завжди буде пристроєм-компаньйоном ».

Лейкок додав, що «свого часу, Apple стверджувала, що якщо у вас стилус, то ви вже програли», маючи на увазі слова Стіва Джобса, який говорив про перші смартфонах. На це Apple може сказати, що Apple Pencil є опціональним пристроєм і призначений для вирішення специфічних завдань. Джобс ж в 2007 році говорив про КПК, для яких стилус представляв єдиний спосіб управління інтерфейсом.

Що стосується Apple Pencil, його не можна назвати просто стилусом, це скоріше графічне перо. Гаджет дозволяє передавати близько 250 видів натискання залежно від прикладеної сили, також він розпізнає різний кут нахилу. Так що функції пера від Apple не обмежуються вибором іконок і перегортанням сторінок.

Недавнє порівняння стилусів iPad Pro і Microsoft Surface, до речі, підтвердило, що Apple Pencil працює з меншою затримкою, ніж Surface Pen.