MustHave Soft: Clean My Mac

9 февраля 2017

Оптимізатор Clean My Mac

Оптимізація вашої робочої системи є дуже важливою для комфортного використання. Навіть система від компанії Apple має здатність накопичувати не потрібні для користувача файли. Це кеш iTunes, Safari та інших програм. Пакети локалізацій та просто інше “сміття”. В такому випадку може допомогти програма Clean My Mac.


Clean My Mac — програма для очистки, оптимізації та контролю за вашою OS X. Перша версія була представлена у 2009 році та одразу отримала визнання публіки. Це все через те, що програма володіє дуже зручний на інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, глибокі налаштування. Програма містить набір функцій для очищення вашого HDD / SSD, оптимізації роботи оперативної пам'яті, моніторнигну над файлами особливо великого розміру, контроль над кеш файлами програм та багато іншого.Оптимізація роботи оперативної пам’яті — ця функція дозволяє контролювати як і фізичну пам'ять, так і віртуальну. Також вона володіє простою кнопкою “Очистити”, котра в свою чергу очищує приблизно 1-1.5GB RAM.

Очистка від застарілих файлів. Більшість користувачів просто не контролює системні файли, тоді на допомогу приходить Clean My Mac. Він допоможе очистити ваш Mac від застарілих резервних копій, кеш-файлів та іншого сміття. В залежності від того, скількома програмами ви користуєтесь, Clean My Mac зможе очистити від 700MB до 5GB простору на вашому накопичувачі.


Програма володіє дуже приємний інтерфейсом для користувача, зручним переліком функцій, котрий буде зрозумілий усім. Піктограма в статус-барі допоможе швидко отримати інформацію щодо вашої системи та дозволить швидко запустити Clean My Mac. Однозначно, програма Clean My Mac має бути встановлена на кожному Mac, звісно, якщо ви хочете щоб ваш Mac завжди працював швидко та надійно.

Завантажити Clean My Mac можна в App Store, або отримати його в складі пакету програм від магазину “Ябко”. Більше інформації можна отримати від нашого онлайн консультанта, або за телефоном +38 (067) 777–92–13.