​Найбільший оператор мобільного зв'язку China Mobile розкрив дату виходу 4-дюймового iPhone 7c

22 декабря 2015

Найбільший оператор мобільного зв'язку China Mobile розкрив дату виходу 4-дюймового iPhone 7c

Користувачі сервісу Weibo опублікували слайди з недавній презентації найбільшого китайського оператора China Mobile. На одному з кадрів підтверджується термін релізу майбутнього 4-дюймового смартфона Apple - iPhone 7c. За представленими даними, вихід новинки в Китаї відбудеться у квітні 2016 року.

Як очікується, анонс нового компактного iPhone відбудеться місяцем раніше, одночасно з Apple Watch другого покоління. Раніше на ці терміни вказували джерела, близькі до Apple. Запуск моделі, за задумом компанії, повинен підігріти інтерес до «яблучної» лінійці смартфонів.

За наявною інформацією, новий 4-дюймовий iPhone на відміну від iPhone 5c буде укладено в корпус з металу. Апарат нібито представляє собою поліпшений iPhone 5s, але заснований на більш потужній платформі. «Начинка» пристрою буде включати процесор Apple A9, мережеві інтерфейси Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth 4.1, чіп NFC для підтримки мобільного платіжної системи Apple Pay, а також фронтальну камеру FaceTime HD з апертурою ƒ / 2.27.

У iPhone 7c буде сканер відбитків пальців Touch ID, але екран телефону не підтримуватиме технологію розпізнавання сили натискань 3D Touch.

Також відома передбачувана ціна апарату для США - $ 400- $ 500. Його основні покупці - користувачі, охочі придбати більш компактний iPhone за більш доступною ціною.

Раніше повідомлялося, що компанія з Купертино вирішила відійти від звичного циклу проведення двох презентацій восени кожного року. Тепер Apple збирається випускати новинки на початку і в кінці року.