​Найбільший у світі Apple Store відкриється в Дубаї 29 жовтня

17 октября 2015

Стала відома дата відкриття найбільшого в світі Apple Store. Торгова точка почне роботу в Дубаї - найбільшому місті Об'єднаних Арабських Еміратів - 29 жовтня. Разом з ним почне роботу Apple Store в Абу Дабі. Дозвіл на відкриття магазинів від влади ОАЕ було отримано в серпні цього року.

Після минулорічної зустрічі генерального директора Apple Тіма Кука з керівництвом ОАЕ в пресі заговорили про відкриття першого роздрібного магазину американської компанії на Близькому Сході. Затримка із запуском Apple Store в Дубаї була пов'язана з місцевими законами. Регулятори ОАЕ довгий час забороняли діяльність будь-яких компаній, контрольованих зарубіжним власниками. Останнім часом, однак, місцева влада ухвалила ряд регулюючих документів, які підтримують іноземних інвесторів.

В даний момент найбільший у світі Apple Store знаходиться в завершальній стадії будівництва і буде відкритий в Дубаї в кінці місяця. Магазин розташований в торгово-розважальному центрі Mall of the Emirates - на другому поверсі секції Fashion District з боку головного входу. Торгова площа складе близько 50 000 квадратних футів (4645 кв. Метрів), що на 20% більше, ніж у найбільшого на даний момент роздрібного магазину корпорації в лондонському Ковент-Гарден (займає три поверхи).

Площа всього комплексу Mall of the Emirates досягає 2400000 квадратних футів (майже 223 000 кв. Метрів), де розташовуються понад 700 магазинів, два 5-зіркові готелі і власний гірськолижний курорт.

Продукція Apple користується високим попитом в Еміратах і часто з'являється у неофіційних дилерів раніше офіційного представлення. За даними ЗМІ, другий Apple Store в країні буде відкритий в столиці Абу-Дабі на території торгового центру Yas Mall.