​Новий дизайн «ВКонтакте» потрапив у мережу

28 января 2016

Новий дизайн «ВКонтакте» потрапив у мережу

Соціальна мережа «ВКонтакте» в найближчому майбутньому поміняє дизайн веб-версії. На одному із зображень на сторінці сервісу в Snapster помічений новий вид популярної соціальної мережі.

На промо-сторінці Snapster в розділі «Синхронізація з" ВКонтакте "» зображено MacBook з профілем соцмережі в новому дизайні. З відмінностей сторінки з фотографії від поточної версії слід відзначити відсутність таких розділів, як «Ігри», «Моя сторінка», «Групи» та «Настройки». Можливо, вони будуть перенесені в іншу частину сторінки. Решта розділів, а також пошуковий рядок і логотип сайту залишилися на місці. При цьому частина нинішніх розділів перейменована: «Фотографії» замість «Мої Фотографії», Аудіозаписи замість «Мої Аудіозаписи» і т.д.

Оновлений профіль користувача розділений на три нерівних блоку - Аватар, Друзі, Цікаві сторінки. Верхня панель сайту досить лаконічна - на ній розміщений логотип, іконка профілю, пошуковий рядок, піктограми сповіщень і музики.


Представник «ВКонтакте» Георгій Лобушкін розповів, що на ілюстрації наведено один з можливих варіантів майбутнього дизайну соціальної мережі. «Цей дизайн був представлений ще влітку 2015 року. Новий дизайн планується ввести протягом 2016 року », - сказав він. Лобушкін додав, що соцмережа «планує рухатися в цей бік».

Нагадаємо, востаннє велике зміна дизайну «ВКонтакте» відбулося в 2010 році, чим викликало хвилю негативу від користувачів. У липні 2014 соціальна мережа оголошувала конкурс на кращий варіант редизайну, проте який з варіантів буде прийнятий, так і не повідомила.