​Новий флагман LG G5 отримає металевий корпус Unibody

22 ноября 2015

Новий флагман LG G5 отримає металевий корпус Unibody

Від сучасних флагманських смартфонів споживач чекає не тільки передових технологій, але й ефектної зовнішності, причому багато хто воліє бачити поєднання скла і металу, традиційно асоціюється з моделями Apple. Провідні виробники це розуміють і поступово відмовляються від пластика з «перероблених пилососів».

У мережі з'явилися відомості про те, що наступний флагман південнокорейської LG отримає металевий корпус Unibody, фрезеруемий з цільної заготовки. Це дозволить йому впевненіше почувати себе на тлі висококласних рішень Apple і Samsung, що використовують ті самі «дорогі» матеріали. Це, до речі, може говорити про те, що у LG G5 не буде ні знімного акумулятора, ні гнізда для карт пам'яті.

Нинішній флагман LG G4 розпорядженні 5,5-дюймовим дисплеєм Quantum IPS LCD з роздільною здатністю QHD (+2560 × 1440 пікселів). На офіційному сайті компанії є розділ, в якому наводиться порівняння пристрої з iPhone. Корейці відзначають, що роздільна здатність дисплея G4 набагато вище, ніж у смартфонів Apple, що повинно зробити пристрій більш привабливим в очах споживачів.

В оснащення LG G4 також входять шестиядерний процесор Snapdragon 808, 3 ГБ оперативної пам'яті і накопичувач на 32 ГБ. Роздільна здатність основної камери з лазерним автофокусом і системою стабілізації OIS 2.0 складає 16 млн пікселів. Фронтальна камера має дозвіл 8 мегапікселів.

Майбутній флагман LG G5 отримає повністю металевий корпус. Розмір дисплея не уточнюється, але називається його роздільна здатність - 2 560 × 1440 точок. Відомо, що апарат отримає «більше оперативної пам'яті». По всій видимості, це означає, що смартфон буде нести на борту 4 ГБ ОЗУ. Крім того, влаштуванню приписують наявність поліпшених камер.

Очікується, що LG представить новий флагман приблизно в той же час, що і Samsung. У продаж LG G5 повинен надійти практично відразу після анонсу.