Як довго чекати найбажанішу технологію для Apple Watch?

29 декабря 2017

Напевне, вже ні для кого не секрет, що ця технологія - це неінвазивний глюкометр, що дозволяє проводити аналіз крові на рівень вмісту цукру. Проте, цю технологію можуть успішно додати до всіх можливостей Apple Watch лише через кілька років. Про це повідомила газета The New York Times з посиланням на власні джерела, близькі до виробника. Джерела видання запевняють, що технологія ще зовсім не готова для комерційного запуску і потребує значних доопрацювань.

Ідея випуску «розумного» глюкометра, що не потребував би проколу шкіри, належала Стіву Джобсу і згодом вилилася в проект Apple Watch. В останні місяці життя засновнику і ідеологу компанії Apple доводилось ледь не щодня здійснювати процедуру збору крові, через хворобу, і він зненавидів її усім серцем.

Раніше повідомлялося, що неінвазивний глюкометр міг дебютувати ще в першому поколінні Apple Watch, однак виробники були змушені відмовитися від його впровадження через неточності у результатах. Та незважаючи на невдачу, в Купертіно не відмовилися від ідеї оснащення смарт-годинника аналізатором рівня цукру в крові, а продовжили розвиток цієї ідеї.