Онлайн-магазини вже продаються аксесуари для iPhone 8

13 июля 2017

Каталог популярного китайського інтернет-магазину Oppomart поповнився серією чохлів для ще не вийшов iPhone 8. Подані кейси наочно демонструють зміни в дизайні «яблучних» смартфонів. По суті, нічого нового ми не побачили: чохли лише підтвердили більш ранні витоки, а саме - наявність дисплея, що займає всю передню панель, відсутність кнопки «Додому» зі сканером відбитків пальців, а також вертикальне розташування подвійний основної камери.

Apple iPhone 8

Нагадаємо, що така радикальна зміна дизайну пов'язана з ювілеєм iPhone, якому в цьому році виповнилося 10 років. Одним з головних нововведень восьмого iPhone стане великою OLED-екран, який займе всю передню панель. Кнопка «Додому» і сканер відбитків пальців не зникнуть, а лише перекваліфіковуються з аналогових в віртуальні: їх функції буде виконувати ділянку сенсорного дисплея. Серед інших нововведень слід виділити поліпшення механізму тактильної віддачі Taptic Engine і підтримку інноваційної технології швидкої зарядки. Остання, до слова, може сильно затриматися.

Apple iPhone 8

Є думка, що новими смартфонами Apple стануть не iPhone 8 і iPhone 8 Plus, а iPhone 7s і iPhone 7s Plus з процесорами A11. Інші ж стверджують, що і нова лінійка, і оновлена стара вийдуть приблизно в один і той же час. Треті запевняють, що в цьому році 7s і 7s Plus не з'являться зовсім. Хто правий, а хто ні, покаже час. Що стосується останніх витоків про iPhone 8, то вони стверджують, ніби новинка вийде в люкс-версії з 5,8-дюймовим OLED-дисплеєм, яка буде коштувати щонайменше $ 1 000. Згідно з чутками, дана версія буде поставлятися в білій, чорній і дзеркальної расцетках. Також очікуються Apple-смартфони з 4,7-дюймовим і 5,5-дюймовим LCD-екранами (імовірно, iPhone 7s і 7s Plus).