Qualcomm представляє сканер відбитків пальців, що працює через екран

28 июня 2017

В рамках виставки Mobile World Congress Shanghai 2017 Шанхаї компанія Qualcomm Technologies анонсувала Qualcomm Fingerprint Sensors - ультразвукові рішення нового покоління для сканування відбитків пальців. Вони є продовженням технології сканування попереднього покоління Qualcomm Snapdragon Sense ID. Нові датчики дозволяють сканувати через дисплей, скло і навіть метал, розпізнавати жести і відбитки під водою і виводити пристрій із режиму сну. Крім того, це перші комерційні рішення для вимірювання серцевого ритму і кровотоку за допомогою ультразвуку для аутентифікації користувачів мобільних пристроїв.

«Ми раді анонсувати рішення Qualcomm Fingerprint Sensors, які можуть підтримувати інноваційні форм-фактори пристроїв з гладкою поверхнею, унікальні можливості аутентифікації на мобільних пристроях і вдосконалені функції безпеки аутентифікації. Це дозволяє OEM-виробникам пропонувати різноманітність унікальних пристроїв з додатковими перевагами, що роблять нові пристрої ще більш приголомшливими », - розповів Сешу Мадхавапедді, віце-президент з управління продукцією Qualcomm Technologies, Inc.


Qualcomm Fingerprint Sensor є першим комерційним багатофункціональним рішенням для мобільних пристроїв, що дозволяє за допомогою ультразвуку сканувати відбитки через OLED-дисплеї товщиною до 1200 мкм. Крім цього, нові датчики Qualcomm є першими комерційними продуктами для сканування через скляні поверхні товщиною до 800 мкм і алюмінієві - до 650 мкм. Для порівняння, датчики попереднього покоління могли сканувати через скляні та металеві поверхні товщиною не менше 400 мкм.

Також важливо, що датчики Qualcomm Fingerprint Sensors представлені не тільки в якості інтегрованих рішень в складі мобільних платформ Qualcomm Snapdragon, але і у вигляді окремих модулів, які можуть використовуватися в пристроях з іншими платформами. Qualcomm Fingerprint Sensors для сканування відбитків пальців через скляні та металеві поверхні сумісні з представленими раніше мобільними платформами Snapdragon 660 і 630. Ці датчики і сенсор для сканування відбитків пальців через дисплей будуть сумісні також з майбутніми мобільними платформами Snapdragon і рішеннями інших виробників.


Для демонстрації нових датчиків Qualcomm Fingerprint Sensors компанія Qualcomm Technologies розробила спільно з Vivo спеціальні версії смартфона XPlay 6 зі сканером відбитків пальців в дисплеї і під металевою поверхнею. Також була створена модифікована версія смартфона з датчиком Qualcomm Fingerprint Sensors для сканування через скляну поверхню, але вона не призначена для продажу. Всі ці пристрої будуть показані в рамках MWC 2017 Шанхаї.

Очікується, що датчики Qualcomm Fingerprint Sensors для сканування відбитків через скляні та металеві поверхні стануть доступні OEM-виробникам вже в цьому місяці, а перші комерційні пристрої з ними з'являться в першій половині наступного року. А датчик Qualcomm Fingerprint Sensor для сканування відбитків пальців через дисплей буде доступний виробникам в четвертому кварталі цього року.