Реальні параметри iPhone 7 та iPhone 7 Plus потрапили у мережу.

24 мая 2016

Ми вже давно звикли, що ще до презентації нових пристроїв яблучної компанії ми все про них знаємо. Цього разу так сталось також. В інтернеті давно "гуляють" макети, рендери і інші фейкові новини про нові гаджети. Однак з'явились фото з заводу, де виробляють наші улюблені пристрої. Потрібно зазначити, що це не сам iPhone, а схеми та форми для корпусу. Як повідомляють у ЗМІ, інформація достовірна, оскільки ці фото надійшли від постачальників Apple.


Форми розраховані на iPhone 7 та iPhone 7 Plus. Як видно з фото, телефони не сильно зміняться. Розміри екранів залишаться на відмітках 4.7" та 5.5". А камери стануть кращі. iPhone 7 отримає більший об'єктив, що свідчить про кут огляду. А iPhone 7 Plus - одразу 2 камери.
Зображення спростовують наявності Smart Connector в новинках, але відсутність 3.5 мм роз'єму залишається під питанням. Раніше говорили, що Smart Connector з'явиться у більшої модифікації, однак це не так.

Також зникнуть лінії на задній стороні корпусу, що слугують роздільниками для антен, або "переїдуть" дещо вверх та вниз корпусу. З макетів цього не видно, однак з креслень усе зрозуміло. Відповідні лінії на кресленнях були в 6 та 6s.