​Робот телеприсутності зайняв місце в черзі за iPhone 6s в Австралії 

24 сентября 2015

Біля роздрібних магазинів Apple по всьому світу вже шикуються натовпи охочих придбати нові iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Цього року місце в черзі за смартфоном зайняв навіть робот віддаленого присутності.

Шанувальники Apple не змінили своєї вересневої традиції і мужньо виносять багатоденне пильнування біля дверей магазинів роздрібної мережі Apple Store. Вони стоять, сидять і сплять в чергах у США, Німеччині, Австралії, Франції та інших країнах «першої хвилі». Австралійка Люсі Келлі теж хотіла зайняти чергу за iPhone 6s, проте не змогла з-за робочого графіка, тому вона відправила за смартфоном робот для віддаленого присутності.

Механізоване пристрій Келлі являє собою iPad на високій підставці з мікрофоном і динаміком. Він управляється дистанційно безпосередньо господинею. Більшість людей в чергах для iPhone 6s все ж працюють по-старому, воліючи живе спілкування з собі подібними.

Продажі iPhone 6s і iPhone 6s Plus стартують в п'ятницю, 25 вересня, а черги за смартфонами почали шикуватися ще 21 вересня. Цього року Росія може ввійти в «другу хвилю» продажів. За даними інформованих джерел, iPhone 6s може офіційно з'явитися в нашій країні вже через пару тижнів після запуску гаджета в США.