​Розкрито секрет значків повідомлень Apple Watch

10 ноября 2015

Розкрито секрет значків повідомлень Apple Watch

Якщо ви не приділяли уваги повідомленнями на ваших Apple Watch, то, швидше за все, упустили дуже тонке дизайнерське рішення Apple. Операційна система watchOS використовує два види значків повідомлень. І ось чому.

Зазвичай, користувачі відволікаються лише на вміст повідомлення, не помічаючи нічого навколо повідомлення. У дійсності, піктограма додатка може мати або круглу, або квадратну форму.

Кругла іконка означає, що ми можемо зробити яку-небудь дію безпосередньо на Apple Watch. У разі повідомлень з квадратним значком необхідно дістати iPhone для відповіді.

Фактично, якщо ви спостерігаєте круглий значок, то додаток завантажено на Apple Watch. В іншому випадку програма працює тільки на iPhone, а її повідомлення на годиннику можна тільки відхилити.

Можливо, це не саме геніальне рішення в плані дизайну, але дуже корисна і інтуїтивно зрозуміла особливість для користувачів.

Блогер під ніком Mac Kung Fu пояснив, чому поштові повідомлення можуть приходити як з круглим, так і з квадратним значком:

«Якщо іконка поштового клієнта квадратна, то повідомлення отримано з ящика, який попередньо НЕ був налаштований через додаток Watch на iPhone. Отримуючи ж повідомлення із круглим значком, ви можете відразу відповісти, видалити повідомлення, поставити відмітки і так далі ».

Тепер ми знаємо все.