Samsung Gear S2 отримає підтримку iOS вже наступного тижня

10 января 2016

Samsung Gear S2 отримає підтримку iOS вже наступного тижня

На цьому тижні стало відомо, що Samsung планує додати для своїх «розумних» годинників Gear S2 підтримку пристроїв на базі iOS. Конкретні терміни озвучені не були, в компанії обмежилися фразою «до кінця року». Ресурс Pocket-lint стверджує, що офіційний додаток для Gear S2 для iOS вийде вже в середині січня.

«Розумні» годинник Gear S2 працюють під управлінням власної операційної системи Samsung. Як було заявлено під час прес-конференції в рамках CES, користувачі пристроїв на iOS зможуть працювати з пристроями Samsung. Таким чином, Gear S2 і Gear S2 classic будуть сумісні з iPhone і iPad для виконання базових функцій.

Журналісти видання поспілкувалися на виставці з Кайлом Брауном, який контролює терміни запуску нових ініціатив Samsung у Великобританії і з'ясували, що власникам Samsung Gear S2 і пристроїв на базі iOS не доведеться довго чекати. Обіцяне оновлення буде випущено вже в середині поточного місяця, тобто, цілком імовірно, вже наступного тижня.

Нагадаємо, Gear S2 виглядають як класичні годинник з круглим дисплеєм. Як програмна платформа виступає операційна система Tizen. Годинники представлені в двох варіантах дизайну - звичайні Gear S2 в сірому або сріблястому кольорах і Gear S2 classic з чорним покриттям і ремінцем з натуральної шкіри.

Одна з головних особливостей Gear S2 - обертається безель. Якщо на Apple Watch для управління використовується колесо Digital Crown, то у корейського гаджета крутити потрібно безпосередньо ободок пристрою. Обертання за годинниковою стрілкою відкриває віджети, проти - повідомлення.

На CES 2016 південнокорейський виробник анонсував ще дві нові версії Gear S2 - одна з моделей оброблена 18-каратним рожевим золотом, друга - платиною. Вони повинні конкурувати на ринку з моделями з преміум-колекції Apple Watch Edition.