​Samsung планує скопіювати у Apple «живі фото» для Galaxy S7

15 января 2016

Samsung планує скопіювати у Apple «живі фото» для Galaxy S7

Samsung планує представити в своєму новому флагманському смартфоні Galaxy S7 аналог функції Live Photos - фотографій з елементами відео, що створюються за допомогою iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Про це повідомляє AndroidGeeks з посиланням на інформовані джерела.

Функція «живі фото» вперше стала доступна у вересні 2015 на флагманських смартфонах Apple. За основу для Live Photo береться 12-мегапіксельний знімок, а до і після нього записується 1,5 секунди з рухом і звуком. Функція спочатку демонструвала можливості технології 3D touch на нових iPhone. При сильному натисканні на дисплей знімок перетворюється на короткий відеофрагмент. Live Photos можна переглядати і на інших пристроях Apple, включаючи Apple Watch і комп'ютери Mac з платформою OS X El Capitan.

Джерела повідомляють, що схожа функція з'явиться і у флагманському смартфоні Galaxy S7. Samsung працює над нею вже деякий час працює. Функція може дебютувати разом з офіційною презентацією пристрою, або через деякий час з одним з програмних оновлень.

Як відзначає видання, назва для функції ще не вибрано, в Сеулі вибирають між Timeless Photo і Vivid Photo. На відміну від Live Photos, «живі фото» Samsung не будуть захоплювати звук і можуть бути експортовані на будь-які сайти у вигляді GIF-зображень. Наприкінці грудня, нагадаємо, Facebook оголосив про нативної підтримки Live Photos.

Samsung не обмежиться копіюванням тільки «живих фото» у Apple. Раніше стало відомо, що флагманська модель нового південнокорейського смартфона отримає розпізнає силу натиснення дисплей, аналогічний 3D Touch в iPhone 6s.

Від пристроїв Samsung Galaxy S7 чекають наявності 5,1-дюймового дисплея з роздільною здатністю 2560 х 1440 пікселів, 4 ГБ оперативної пам'яті, слота для карт пам'яті microSD, водозахист, батарею з більшою ємністю і 12-мегапіксельну камеру зі збільшеним сенсором. Презентація новинки очікується в лютому.