​Samsung висміяла Apple в новій рекламі Samsung Pay 

22 января 2016

Samsung висміяла Apple в новій рекламі Samsung Pay

У п'ятницю один з провідних банків Іспанії оголосив про підписання угоди з компанією Samsung, що дозволить включити Samsung Pay в спектр мобільних платіжних послуг банку. Таким чином, Іспанія стане першою країною в Європі, в якій користувачі зможуть здійснювати оплату за допомогою сервісу мобільних платежів від Samsung.

Напередодні міжнародної експансії сервісу південнокорейський виробник запустив рекламу Samsung Pay. У промо-відео корейці акцентують увагу на широкій підтримці платіжних інструментів: сервіс «працює навіть там, де не доступний Apple Pay».

У рекламі знявся комік Ганнібал Бересс. За сюжетом відео, він заходить в м'ясну лавку і просить розплатитися за покупки за допомогою смартфона. Продавець йому відповідає, мовляв Apple Pay не підтримуємо. На це Бересс каже, що у нього Samsung Pay, «який працює скрізь». Після цього комік підносить смартфон до апарату і задоволений робить платіж.

Платіжна система Samsung має незаперечну перевагу перед конкурентом: смартфонами можна розплатитися практично в будь-якому терміналі світу. Цього вдалося досягти завдяки підтримці декількох модулів зв'язку - безконтактної NFC і магнітної MST.

Samsung Pay був запущений в Південній Кореї в серпні 2015 року та США у вересні минулого року. Також Samsung анонсував запуск Samsung Pay в Китаї, Австралії, Бразилії та Сінгапурі. Apple Pay вже працює на території США, Великобританії, Канади та Австралії. Найближчим часом технологія повинна запрацювати на території Китаю.