​Samsung запатентувала гнучкий смартфон з додатком iPod на головному екрані

30 ноября 2015

Samsung запатентувала гнучкий смартфон з додатком iPod на головному екрані

Компанія Samsung в рамках проекту Project Valley веде розробку гнучкого смартфона. Нова патентна заявка, опублікована в понеділок Бюро патентів і торгових марок США, описує конструкцію такого пристрою. Користувачів в Мережі зацікавили не стільки незвичайні властивості гаджета, скільки додатки, які компанія «встановила» на цей пристрій.

Судячи за заявкою Samsung, компанія розробляє смартфон, здатний складатися зразок гаманця. Гаджет з гнучким корпусом, за словами розробників, зручно носити в кишені піджака або штанів. На ілюстраціях до заявки дизайнери Samsung крім звичайних додатків WhatsApp, Телефон і Повідомлення, розмістили iPod - фірмовий додаток Apple, яке встановлювати на iPhone в перших версіях ОС.

Даний патент досить новий. Заявка була подана в Південній Кореї в травні 2014 року - вже після початку судових розглядів між Apple і Samsung. В останніх версіях iOS, як відомо, компанія Apple відмовилася від програми iPod, замінивши його на додаток «Музика».

Apple і Samsung ведуть патентну війну в багатьох країнах світу. Тяжба триває вже не перший рік. Перший судовий позов американська компанія подала в квітні 2011 року, тоді компанія Стіва Джобса звинуватила Samsung у копіюванні дизайну своїх пристроїв. Південнокорейський виробник подав ряд зустрічних позовів в декількох країнах, включаючи США, Німеччину і Австралію.

Торік Apple звинуватила південнокорейського виробника в «систематичному копіюванні своєї продукції» і зажадала компенсацію в розмірі $ 2 млрд. Суд зобов'язав Samsung виплатити близько $ 1 млрд за порушення п'яти патентів.

Експерти кажуть, що Apple цілком може долучити даний патент до матеріалів судових розглядів з Samsung. Чи буде компанія використовувати цю заявку в якості ще одного аргументу проти свого конкурента, поки невідомо.