Що подарувати на Новий Рік користувачу Apple?

23 декабря 2017

Вже зовсім-зовсім скоро новорічні свята і у нас залишилося зовсім мало часу на вибір подарунків для найдорожчих. Багато хто хоче новий iPhone X, або ж взагалі - iMac Pro, але часто бюджет не дозволяє такої розкоші. А от від стильного фірмового аксесуару не відмовиться жоден власник техніки Apple, тим паче, що перед святами ціни помітно впали, а в магазинах почався сезон знижок та акцій.

Одними з найпопулярніших аксесуарів серед користувачів iPhone є фірмові безпровідні навушники AirPods. Функціональність, що поєднана з стилем - що ще потрібно для щастя? Тим паче, що такі смарт-навушники упростять ваше життя та вбережуть ваші рученята від замерзання. Та й телефон не потрібно буде витягати з кишень зайвий раз.

Напевне кожен знає, що власники MacBook часто стикаються з проблемою нестачі додаткових роз'ємів. Отож, в якості подарунку ідеально підійде багатофункціональний перехідник від виробника Satechi. Вони не просто стильні та тонкі, а й ідеально поєднуються за стилем з продукцією Apple. Перехідник забезпечує швидке і безпроблемне підключення без драйверів і додаткового живлення.

А що ж припіднести власникам iPad? Для дизайнерів і архітекторів - згодиться Apple Pencil з новеньким чохлом. Стане в пригоді кожному користувачеві зручна клавіатура, що може запросто перетворитись в чохол - Apple Smart Keyboard.

Ідей багато і вони всі можуть стати чудовими варіантами для подарунків! Обрати гаджети та аксесуари від Apple можна на сайті Ябко або ж в будь-якому з наших магазинів.