​Сканер відбитків пальців iPhone SE програє по швидкості Touch ID в iPhone 6s

28 марта 2016

21 березня Apple випустила в світ новий смартфон iPhone SE. Успадкувавши зовнішність iPhone 5s і значну частину «начинки» від iPhone 6s апарат орієнтований на користувачів, які хочуть отримати телефон з передовими характеристиками, але в компактному корпусі.

Новинка ще не встигла надійти в продаж, а користувачі і IT-журналісти вже детально вивчили особливості пристрою. Так, уже відомо, що iPhone SE оснащений більш повільним, ніж у iPhone 6s сканером відбитків пальців Touch ID. Такий же використовується iPhone 6, тоді як в нових флагманів Apple застосовується датчик другого покоління. Останній реагує на дотики з більш високою швидкістю і точністю.

Найбільш очевидним поясненням цьому є необхідність заощадити на комплектуючих. Модулі другого покоління в Apple вирішили використовувати тільки в топових пристрої.

Швидкість спрацьовування сканера відбитків у iPhone SE помітно відстає від швидкодії модуля для зняття відбитків пальців в iPhone 6s. Хоча, на комфорті повсякденного використання цей факт не сильно відіб'ється і тим більше не перетвориться в критичний недолік, якщо користувач не використовує біометричний захист пристрою.

На відео нижче можна порівняти швидкість роботи Touch ID першого і другого покоління (iPhone 6s і iPhone 6). Різниця у швидкодії видно неозброєним оком.