Стартували продажі флагмана Sony Xperia Z5 Premium з 4K-дисплеєм

12 ноября 2015

Стартували продажі флагмана Sony Xperia Z5 Premium з 4K-дисплеєм

У вересні компанія Sony, мобільний бізнес якої зараз переживає не найкращі часи, представила три нових смартфона. Разом з новоспеченим флагманом Sony Xperia Z5 дебютували його міні-версія Z5 Compact, а також перший у світі смартфон з 4K-дисплеєм Xperia Z5 Premium.

Xperia Z5 Premium використовує оновлений «мова дизайн» і інтегрований процесор Qualcomm Snapdragon 810, який доповнюють 3 ГБ оперативної пам'яті, флеш-накопичувач на 32 ГБ, а також абсолютно нова (як з точки зору "заліза", так і з точки зору забезпечує якість знімків ПО) 23-мегапіксельна камера. За заявою виробника, акумулятора ємністю 3430 мАг смартфону вистачає на 2 дні активного використання. У Xperia Z5 Premium є сканер відбитків пальців, він вбудований в вбудований в кнопку включення на бічній панелі.

Sony наділила Xperia Z5 Premium 5,5-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 3 840 x 2160 пікселів, тобто 4K. Раніше екрани такого розширення зустрічалися лише в телевізорах, моніторах і деяких ноутбуках. Не зовсім зрозуміло, навіщо у повсякденному використанні потрібна така щільність пікселів, якщо навіть Full HD від Quad HD при такій діагоналі екрану можуть відрізнити неозброєним оком лише бувалі фахівці. Хоча не варто забувати про розвиваються технологіях віртуальної реальності - при використанні смартфона в VR-шоломах тільки надвисокий дозвіл екрана здатне забезпечити якісну картинку.

Sony Xperia Z5 Premium і Xperia Z5 Premium Dual представлені в трьох колірних виконаннях - чорний, золотий і дзеркальний хром. Як і їхні попередники, Z5 Premium володіють захистом від вологи і пилу.