Titan - «безсмертний» Lightning-кабель для iPhone і iPad [відео]

20 апреля 2016

Titan - «безсмертний» Lightning-кабель для iPhone і iPad [відео]

Проблема швидкого зносу Lightning-кабелів відома багатьом. Фірмовий шнур, який входить до комплекту поставки iPhone і iPad, може перетертись, надломитись і відмовитись працювати вже через кілька місяців після початку використання, тому власники iГаджетів шукають більш надійне рішення. Компанія Fuse Chicken запропонувала саме таку модель - «безсмертний» кабель для iOS-пристроїв.

titan-1

Основою для аксесуара стала подвійна промислова сталева трубка, всередині якої і помістили вразливий до впливів шнур. Коннектори виконані з міцного пластику, стійкого до пошкоджень. За заявою виробника, вони цілком і повністю захищені від корозії. Розробники отримали сертифікат, що підтверджує високий рівень зносостійкості Titan, і дають довічну гарантію на свій винахід.

titan-2 Надміцний аксесуар ніколи не перекрутити, що не перетреться і не заплутається. Titan без проблем переносить зав'язування в вузли, наїзд автомобілем і падіння з великої висоти. Крім цього кабель може витримати вагу дорослої людини, який висів на ньому.

titan-4

Гаджет вийшов неймовірно живучим. Демонстраційне відео навряд чи має багато спільного з тим, з чим користувачам iPhone і iPad доводиться стикатися щодня, але, погодьтеся, приємно усвідомлювати, що на Titan можна спокійно зависнути над прірвою або захиститися від бензопили.

Роз'єми Titan Lightning Cable одягнені в міцні пластикові оболонки, а сам шнур обплетений спеціальним матеріалом, що дозволяє уникнути сплутування. Термозбіжна трубка на штекерах з обох сторін гарантує надійність експлуатації протягом багатьох років.

Titan доступний для замовлення на сайті Fuse Chicken. Надміцний аксесуар обійдеться в 35 доларів.