​WatchPad: додаток для дзвінків з Apple Watch на будь-які номери

21 января 2016

WatchPad: додаток для дзвінків з Apple Watch на будь-які номери

Власники Apple Watch, швидше за все, помічали основний недолік, пов'язаний з телефонними дзвінками - відсутність мобільного Дайлер для набору номерів. Розробник Самуель Фунаро створив утиліту WatchPad, яка ставить за мету вирішення цієї проблеми.

Придбання Apple Watch означає практично нерозлучну життя з «яблучним» смартфоном. Коли iPhone знаходиться поруч зі смарт-годинами, пристрій дозволяє працювати з мобільними додатками: переглядати погоду, відправляти повідомлення, дізнаватися поточні котирування. Якщо на смартфон надійшов дзвінок, Apple Watch виступають як гарнітури для гучного зв'язку. Можна ініціювати і зворотні дзвінки зі смарт-годин, а також відправляти SMS.

Додаток WatchPad інтегрується в операційну систему Apple Watch, встановлюючи з'єднання з iPhone при здійсненні дзвінків. У вікні watchOS-додатки знаходяться стандартні цифри від 0 до 9 для набору телефонного номера, а також кнопки «Подзвонити» і «Видалити».

Поточна реалізація операційної системи watchOS передбачає можливість приймати дзвінки з iPhone і дзвонити за номерами з адресної книги і вибраного, вибираючи потрібного користувача з окремого меню. WatchPad дозволяє здійснювати дзвінки на будь-які номери, навіть тим абонентам, яких немає в пам'яті iPhone.

Реліз WatchPad відбувся на цьому тижні. У нинішньому вигляді програма має ряд обмежень, зокрема, пов'язаних з використанням символів «#» і «*». Вартість програми за новим курсом становить 75 рублів.