​Xiaomi порівняла оптичну стабілізацію на Mi 5, iPhone 6s і iPhone 6s Plus [відео]

25 февраля 2016

Xiaomi порівняла оптичну стабілізацію на Mi 5, iPhone 6s і iPhone 6s Plus [відео]

Камерам на смартфонах завжди приділялося багато уваги, але в цьому році виробники зробили особливий наголос на можливості фотозйомки. Новий флагман Xiaomi Mi 5 отримав унікальну технологію оптичної стабілізації зображення (OIS), запозичену у дзеркальних фотоапаратів.

За фотографічні можливості «китайця» відповідає 16-мегапіксельна основна камера на базі сенсора Sony IMX298 і ISP Qualcomm Spectra. Вона може похвалитися подвійним світлодіодним спалахом, фазовим автофокусом, режимом запису 4K-відео, сапфіровим склом і четирехосевой оптичною стабілізацією зображення.

Більшість камер в сучасних смартфонах найчастіше працює на OIS з двома або трьома осями, тоді як Xiaomi Mi 5 - перший телефон, який використовує четирёхосевую стабілізацію. Така система дозволяє домогтися більш якісної зйомки в складних умовах. Китайська компанія стверджує, що її технологія працює краща за ту, що використовується в iPhone. Для демонстрації можливостей новинки Xiaomi вибрала флагманські смартфони Apple.

Xiaomi показала роботу стабілізації на трьох пристроях - Mi 5, iPhone 6s Plus і iPhone 6s. У перших двох використовується технологія стабілізації OIS, механічно компенсує власні кутові рухи камери для запобігання змазування, в третьому - цифрова стабілізація. З двох «яблучних» гаджетів оптична стабілізація є тільки у iPhone 6 Plus, тому зображення вийшло більш якісним, ніж у iPhone 6s. Проте, на порівняльному відео Mi 5 помітно випереджає по ефективності своїх конкурентів.

Xiaomi Mi 5 надійде в продаж на початку березня 2016 року. Коли смартфон з'явиться на інших ринках, не уточнюється.