​Забув пароль на iPhone або iPad - як скинути / змінити код екрану блокування

21 февраля 2016

Забув пароль на iPhone або iPad - як скинути / змінити код екрану блокування

Регулярно користуючись смартфоном або планшетом, досить важко забути пароль екрану блокування, так як вводити його доводиться досить часто. Однак такі ситуації все ж трапляються, і в цьому матеріалі ми розповімо про те, як скинути або змінити пароль на iPhone або iPad.


Отже, єдиним способом скидання пароля екрану блокування будь-якого iДевайсів є повна перевстановка операційної системи через режим відновлення, що призводить до видалення всіх даних. Оновлення iOS в даному випадку не допоможе, так як користувач не має можливості перейти до відповідного меню налаштувань. Це ж вірно для блокування екрану за допомогою Touch ID - скидання відбитка пальця здійснюється виключно через відновлення ОС.

Ще один важливий нюанс полягає в тому, що для переустановлення iOS через відновлення необхідно відключити функцію "Знайти iPhone" (Activation Lock, Блокування активації), а отже - знати Apple ID і пароль.

В іншому випадку iTunes при підключенні пристрою до комп'ютера видасть повідомлення, показане на скріншоті нижче.

Перевірити прив'язку iPhone до Activation Lock можна онлайн за цією інструкцією, для цього необхідно знати лише IMEI або серійний номер, вказаний на задній панелі девайса.

Втім, навіть при наявності прив'язки до Activation Lock перепрошити iPhone або iPad все ж можна, скориставшись режимом DFU (Device Firmware Update). Важливо розуміти, що після відновлення iOS-пристрої, прив'язаного до Apple ID (iCloud) обов'язково потрібно ввести Apple ID і пароль.

Резюмуючи все вищесказане, єдиним способом скидання пароля екрану блокування на iPhone або iPad є відновлення iOS-пристрої в режимі DFU - докладна інструкція.