​​Журналісти довели, що відео з прототипом iPhone 7 є підробкою

23 декабря 2015

Журналісти довели, що відео з прототипом iPhone 7 є підробкою

Що з'явилося в напередодні в Мережі відео, на якому, як стверджується, відображений прототип iPhone 7, швидше за все являє собою підробку. Таку думку висловив журналіст Едді Крассенштейн.

Оцінюючи кадри, на яких людина в білих рукавичках оглядає пристрій в металевому корпусі з логотипом Apple, Крассенштейн відзначив кілька моментів, які дозволяють стверджувати, що відео є фейком.

«З моменту, коли в мережі з'явилося це відео, багато фанатів Apple задаються питанням про те, чи дійсно показаний прототип нового смартфона, - зазначає він. - Ми можемо сказати, чому це не так. По-перше, на відео, яке нібито було зроблено на випробувальному центрі Foxconn - підрядника Apple - не помітне будь-яких поліпшень в порівнянні з iPhone 6s. Зокрема, продемонстрований смартфон значно товщі нинішнього, камера розташована в центрі корпусу і на ній немає спалаху ».

Пристрій зовні відрізняється від всіх випущених до цього iPhone. Так, захисне скло не займає всю фронтальну панель і відсутня фізична кнопка Home зі сканером відбитків пальців Touch ID. Фронтальна камера знаходиться над розмовною динаміком.

У прототипі відсутній роз'єм для навушників, а порт зарядки набагато ширше. Як часто буває з подібними відео, воно з великою ймовірністю є фейком, тому що пристрій має багато недоліків, уклав Крассенштейн.

За попередніми даними, новий iPhone 7 базуватиметься на чіпі Apple А10, який стане найпродуктивнішим, з-коли встановлювали на пристроях компанії. 4,7-дюймовий iPhone 7 отримає 2 ГБ ОЗУ, а iPhone 7 Plus - 3 ГБ.

Традиційно Apple представляє свої новинки у вересні, тому реліз нових iPhone варто очікувати не раніше осені 2016 року.