DJI Mavic Pro

Гарантія
Офіційна гарантія від виробника.
— Додаткова гарантія від магазину.
— Також ви можете обрати пакет річної гарантії при оформленні замовлення.
Оплата
— Оплата банківською картою або готівкою в магазині. — Оформлення кредиту.
Доставка
— Безкоштовна доставка Новою Поштою у всі міста України.
— Самовивіз з пукнту видачі:
Львів, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Київ, Харків, Одеса.
$1 049
27 851 грн. Миттєва покупка
Короткий опис DJI Mavic Pro

Причини купити DJI Mavic Pro

Причина 1. Компактність та оргономічність

DJI Mavic Pro надзвичайномо компатний, у зібраному стані він досягає розмірів бутилки з водою. Крутий результат, враховуючи те, що функціонал тут як і у "старших" братів. Його запросто можна покласти у ваш рюкзак чи сумку та взяти з собою у подорож, похід чи туди, куди вам потрібно. Якщо сказати про габарити в цифрах, то вони будуть наступні: 88х83х198 мм. Вага консутрукції складає 743 грами, що для дрона з такими характеристиками дуже мало. Камера закріплюється за допомогою спеціального підвісу, що надійно фіксує камеру. Стабілізація зображення відбувається по двох осях.

Причина 2. Осмислена система

DJI Mavic Pro підтримує розпізнавення жестів. Це може стати вагомою причино для того, щоб купити DJI Mavic Pro. За домогою останніх можна змінювати фокусну відстань камери, або зробити селфі. Після цього він сам вибере найкраще місце для фото за допомогою GPS. Під час польоту можна обробляти відео, транслювати та створювати пости в соц. мережах.
За допомогою нових алгоритмів та технологіям, DJI Mavic може літати на відстань до 7 км, що є найбільшою на ринку. Швидкість польоту може досягнути 65 кг/год.

Причина 3. Чітка камера

Дрон не можна вважати дроном, якщо на його борту нема хорошої камери. А ми купуємо дрони через хороше зображення та високу якість. В комплекті з DJI поставляється камера з розширенням 12MP. Кут огляду складаэ 78.8 градусів. За допомогою такої камери можна легко знімати красиві види, та відео. Завдяки стабілізації картинка буде чітка та спокійна. Зймока при поганому освітленні не буде проблеми, так як чутливість сенсорів доволі висока.

Відгуки DJI Mavic Pro

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Відгуки DJI Mavic Pro

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Порівняння