iPhone 7 32GB (Jet Black)

Гарантія
Офіційна гарантія від виробника.
— Додаткова гарантія від магазину.
— Також ви можете обрати пакет річної гарантії при оформленні замовлення.
Оплата
— Оплата банківською картою або готівкою в магазині. — Оформлення кредиту.
Доставка
— Безкоштовна доставка Новою Поштою у всі міста України.
— Самовивіз з пукнту видачі:
Львів, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Київ, Харків, Одеса.
Додаткові послуги
$625
16 625 грн. 23 541 грн. Миттєва покупка
Короткий опис iPhone 7 32GB (Jet Black)

iPhone 7 — новий погляд на попередників

Може виникнути питання: “Чому саме такий заголовок?”. Все просто, iPhone 7 можна інакше назвати iPhone 6ss. Змін у ньому не дуже багато, але вони доволі вагомі. Зміни в корпусі, технології, кольорах та всередині. В стилі питання-відповідь розберемось чи дійсно новинка гідна нової цифри в назві.


Екран змінився?

Частково. Розмір екрану як і раніше становить 4.7” (як у версії 6s та 6). Розширення також не змінилась — 1334 х 750 пікселів, кількість точок на дюйм становить 326. Такого розміру та формату екрану вистачить більшості користувачів. Його можна вважати золотим стандартом для 2016 – 2017 років. Нічого зайвого, просто хороший екран.


iPhone 7 купити Львів

Окремо потрібно виділити динамічний діапазон, який розширили. Кольори при цьому стали більш насичені та яскраві (на 25%). Чорний колір залишився чорним. Це не дивно, так як екрани у Apple завжди було на рівні.

Попередня технологія у вигляді 3D Touch також нікуди не зникла, усе на своєму місці. Чи корисна вона — вирішувати лише вам. Єдине зауваження, котре в мене виникнуло — потреба в OLED матрицях, оскільки вони більш економні.


Корпус та ергономіка?

Сплав алюмінію залишився таким, як в iPhone 6s / iPhone 6s Plus (7000 серія). Це міцний та надійний матеріал. Змінилась кольорова гамма. Space Gray нас покинув, замість нього тепер є версія Black та Jet Black. Перший — практичний на красивий чорний (матовий). Другий — глянцевий чорний, котрий збирає усі відбитки пальців на подряпини навіть від вашого погляду. Silver, Gold та Rose Gold залишились такими, як і було. Через пів року додали колір PRODUCT (RED), котрий виглядає дуже цікаво та одразу виділяється.

iPhone 7 купити Житомир

Полоси, котрі розділяють антени — “переїхали” вверх та вниз по відношенню до попередників. Давно так потрібно було зробити. Вічко камери стало більшим, за рахунок цього чохли тепер не підходять.

Варто сказати про кнопку “HOME”, вона тепер не сенсорна, що зменшує ризик її поломки. Відчуття “кліку” створює вібромоторчик Taptic Engine. Його можна налаштувати під себе. Загалом я можу сказати те, що критичних змін не відбулось, лише мінорні зміни.


А що під капотом?

З швидкістю роботи у гаджетів Apple проблем ніколи не було. iPhone 7 не став виключенням. Всередині трудиться Apple A10 Fusion. Це 4 ядерне рішення з частотою 2.36Ghz. За збереження усіх програм в оперативній пам’яті відповідає 2GB. Цього достатньо для швидкої та надійної роботи усіх програм, ігор та всього іншого.

iPhone 7 куити Хмельницький

Якщо порівнювати з iPhone 6s, то може скластись враження, що швидкість збільшилась лише в тестах, але з кожним оновленням iOS різниця буде значнішою. Щодо постійної пам'яті, ситуація тут виглядає наступним чином: 32GB / 128GB / 256GB (в версіях 128 та 256 доступні кольори Jet Black та RED).


Камера тепер “топ”?

Вона і раніше була “топ”. Камера iPhone вважається найкращою за рахунок того, що достатньо просто зробити фото і воно буде на найвищому рівні. Якість не особливо змінилась в порівнянні з 6s, але зросла апертура до 1.8, тому фото ввечері будуть виглядати набагато краще. Розширення матриці не змінилась, воно становить 12MP.

iPhone 7 купити Луцьк

Можу впевнено сказати, що у iPhone одна з найкращих камер на ринку, котра дозволяє робити чіткі та якісні знімки без додаткових налаштувань.


Що ще нового?

До плюсів можу віднести захист від вологи. На мою думку, кожен телефон в 2016 році повинен мати захист від води мінімум по стандарту IP67.

Стереозвук. Також хороший плюс, якщо переглядати ваш улюблений YouTube без навушників, або розважатись за улюбленою грою. Це не критично, але краще, коли дана функція присутня.

Відсутність роз’єму 3.5мм. Це суттєвий мінус саме для мене, але це дозволить перейти на Bluetooth навушники, котрі спрощують життя.

Інші корисні посилання:
iPhone 8 Plus
iPhone 8
iPhone 7 Plus
iPhone 7
iPhone 6s
iPhone 5s
iPhone SE
б/у iPhone

Характеристики iPhone 7 32GB (Jet Black)
  • Об'єм пам'яті 32GB
  • Модель iPhone iPhone 7
  • Колір Jet Black

Теги: Ябко Apple Івано-Франківськ Apple Франківськ Епл Івано-Франківськ Епл Форанківськ Магазин Apple Івано-Франківськ Магазин Apple Франківськ Магазин Епл Івано-Франківськ Магазин Епл Франківськ iPhone 7 Івано-Франківськ iPhone 7 купити Івано-Франківськ iPhone 7 купити дешево Івано-Франківськ iPhone 7 дешево Івано-Франківськ iPhone 7 Франківськ iPhone 7 купити Франківськ iPhone 7 купити дешево Франківськ iPhone 7 дешево Франківськ Айфон 7 Івано-Франківськ Айфон 7 купити Івано-Франківськ Айфон 7 купити дешево Івано-Франківськ Айфон 7 дешево Івано-Франківськ Айфон 7 Франківськ Айфон 7 купити Франківськ Айфон 7 купити дешево Франківськ Айфон 7 дешево Франківськ

Відгуки iPhone 7 32GB (Jet Black)

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Характеристики iPhone 7 32GB (Jet Black)
  • Об'єм пам'яті 32GB
  • Модель iPhone iPhone 7
  • Колір Jet Black
Відгуки iPhone 7 32GB (Jet Black)

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Порівняння