GoPro Hero 4 Session

Гарантія
Офіційна гарантія від виробника.
— Додаткова гарантія від магазину.
— Також ви можете обрати пакет річної гарантії при оформленні замовлення.
Оплата
— Оплата банківською картою або готівкою в магазині. — Оформлення кредиту.
Доставка
— Безкоштовна доставка Новою Поштою у всі міста України.
— Самовивіз з пукнту видачі:
Львів, Луцьк, Ужгород, Житомир, Хмельницький, Київ, Харків, Одеса.
$270,02
7 169 грн. Миттєва покупка
Короткий опис GoPro Hero 4 Session

GoPro Hero 4 Session - найменша з найкращих


GoPro Hero 4 Session Jabko


GoPro Hero 4 Session займає дещо менші позиції ніж її старший брат GoPro Hero 4 Silver та Black. Вона дещо гірша старшого брата, оскільки у ній нема 4k, чи серійної зйомки. Проте вона виграє за рахунок меншого корпусу та іншого дизайну.


Дизайн та управління


Перше, на що звертаєш увагу - це її габарити та дизайн. Він абсолютно інший. Вона маленька, симетрична, отвір камери знаходиться абсолютно по центру, що виглядає зовсім інакше, ніж у Hero 4 Black або Silver. Це не може не тішити, оскільки старий дизайн злегка набрид.

Камера тепер на половину менша та на 40% легша своїх попередників. Розміри складають 42 мм х 59 мм х 29 мм. Вага - 74 грами. Це дійсно круто.

Матеріали корпусу та збірка прекрасна. Усі елементи підігнані один до одного так, що людська волосина там не попаде, скоріш за все. На дотик камера дуже приємна, відчувається у руці міцною та додає впевненості у користуванні.


GoPro Hero 4 Session Jabko

GoPro Hero 4 Session Jabko


Корпус новинки витримує занурення у воду до 10 метрів. Тобто ця камера має усі ті характеристики, що і старші моделі, але без додаткового "захисного корпусу".

Додатково до камери є кріплення, щоб встановити камеру, скажімо, на шолом або на дошку для серфінгу.


Клавіші управління


Кількість клавіш зменшилась, їх було мало, а тепер ще менше. Їх стало 2. Одна кнопка для запису відео, а інша для переміщення по меню. Враховуючи це, керувати камерою стало складніше. У порівнянні з Silver та її сенсорним екраном - це просто жах. Тому краще керувати камерою через смартфон.


GoPro Hero 4 Session Jabko

GoPro Hero 4 Session Jabko

GoPro Hero 4 Session Jabko


Екран GoPro Session


Екран мініатюрних розмірів, хоча на вигляд він набагато кращий і приємніший за рахунок нової підсвітки. У ньому можна знайти, по суті, усю потрібну для вас інформацію. Заряд, тривалість зйомки чи режим.


GoPro Hero 4 Session Jabko


Використання


Батарея у цій версії не міняється. Якщо ваша камера розрядилась посеред зйомки, вітаю, починайте користуватись PowerBank-ами. Час автономної роботи також не "фонтан", як і в решти GoPro. Зняти короткометражку у вас вийде 100%, але повноцінний запис відпочинку - ні.


GoPro Hero 4 Session Jabko


Якість зйомки


При таких самих габаритах сенсора 1/2.3", розширення складає 8 МП. Діафрагма складає f/2.8, кут огляду складає 130 градусів. Для найяскравіших подій цього достатньо.


GoPro Hero 4 Session Jabko


Висновки


GoPro Session це окремий продукт від Silver та Black. По якості відео/фото він займає дещо нижче ніж Silver. Відсутність 4k, 1440p але не потрібно забувати те, що це окремий сегмент, а не продовження лінійки. В захист можна сказати те, що вона виглядає інакше, вона менша та красивіша. Купити та спробувати себе у ролі оператора ви зможете у нас на сайті.
Характеристики GoPro Hero 4 Session
  • Тип Гаджета GoPro
  • Модель Hero 4

Теги: Ябко купити техніку Apple Львів купити техніку Apple Луцьк магазин apple львів магазин apple луцьк магазин apple ужгород GoPro GoPro Hero 4 Lviv GoPro Hero 4 Uzhorod GoPro Hero 4 Lutsk Buy GoPro Hero 4 Lviv Buy GoPro Hero 4 Lutsk Buy GoPro Hero 4 Uzhorod GoPro Hero 4 Львів GoPro Hero 4 Ужгород GoPro Hero 4 Луцьк GoPro Hero 4 Львов GoPro Hero 4 Луцк GoPro Hero 4 цена GoPro Hero 4 ціна GoPro Hero 4 купити Львів GoPro Hero 4 купити Ужгород GoPro Hero 4 купити Луцьк GoPro Hero 4 купить Львов GoPro Hero 4 купить Ужгород GoPro Hero 4 купить Луцк GoPro Hero 3 Lviv GoPro Hero 3 Uzhorod GoPro Hero 3 Lutsk Buy GoPro Hero 3 Lviv Buy GoPro Hero 3 Lutsk Buy GoPro Hero 3 Uzhorod GoPro Hero 3 Львів GoPro Hero 3 Ужгород GoPro Hero 3 Луцьк GoPro Hero 3 Львов GoPro Hero 3 Луцк GoPro Hero 3 цена GoPro Hero 3 ціна GoPro Hero 3 купити Львів GoPro Hero 3 купити Ужгород GoPro Hero 3 купити Луцьк GoPro Hero 3 купить Львов GoPro Hero 3 купить Ужгород GoPro Hero 3 купить Луцк

Відгуки GoPro Hero 4 Session

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Характеристики GoPro Hero 4 Session
  • Тип Гаджета GoPro
  • Модель Hero 4
Відгуки GoPro Hero 4 Session

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

Порівняння